Migrénes fejfájás, sok munka, kevés alvás. Mostanában csak az ágyamra vágyom, jó lenne bebújni, aludni egy jó nagyot, addig ameddig csak bírok. Na jó, ha éppen nem munka vagy suli, akkor meg party :) Mindjárt irány Pest, bár most a vonatozást se tudom, hogy fogom bírni, annyira hasogat a fejem. De megéri, hiszen B. vár rám ott. Hiába a sulikezdés, ingázok ugyanúgy, azzal a különbséggel, hogy B. itt van velem és ha hazamegy Pestre, megyek vele :) De tegnap hazaküldtem egyedül, mert annyi volt a munkám, ha pedig maradt volna, úgyse tudtam volna munkával foglalkozni...
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése