Ma délután irány Brno :)))) Már aludni se tudtam és már tűkön ülök, indulnék rögtön! Igaz, még be se pakoltam semmit, de legalább a bőröndömet már előhalásztam. Neki kellene állni. Nem tudok koncentrálni, egyfolytában csak az út jár a fejemben, be vagyok zsongva teljesen, mint a gyerekek, komolyan! B-nek még meglepetésem is van estére/éjszakára, barátnőm majdnem el is szólta magát, szóval B. már annyit tud, hogy valami készül. De jót is tett végül, hogy barátnőm kicsit elszólta magát, mert azóta B. nem bír magával :D
Tegnap pedig perszimuláción voltunk, de én csak azért mentem el, mert B. volt az alperes xD De én mennyit nevettem! Kezdjük ott, hogy városunk két legmenőbb (értsd: leglekezelőbb) ügyvédje képviselte szerény joghallgatóinkat, akik természetesen nem joghallgatókat, hanem parasztgazdákat alakítottak és ment egy szamáron a vita. Na ezért volt annyira vicces! Még a bíró is (aki szintén bíró a való életben is) majdnem elnevette magát egy csomószor, látszott, hogy szórakozik a két menő ügyvéden, akik most egy ilyen hülye ügyet oldanak meg. Az egyik ügyvéd a végén meg is kérdezte a bírót (már tárgyaláson kívül), hogy ez most tényleg megtörtént eset? Hát bizony megtörtént eset. De jókat szórakoztunk nagyon! Viszont B. meg az "ügyvédje" nagyon jól elvoltak a tárgyalás vége felé, mert már azon mérgelődtek, hogy kezdődik a meccs, vége lehetne már a tárgyalásnak.. pasik :D Ja, amúgy B. nyerte meg az ügyet persze :)
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)

Láttam a képeteket. Ahogy látom jól telik.:D További jó szórakozást. Puszi
VálaszTörlés