2009. március 28., szombat

Fertőzés

Tönrevágtam B. gépét. A pendrive-omon keresztül vírus került a laptopjára, de úgy nézett ki a dolog, hogy sikerült is kiírtani. Erre hazautazott hétvégére és mondja, hogy újra kell telepíteni az egészet gépét, mert a vírus mindent tönkretett. Oda minden adat! S jó, hogy maga a laptop nem ment tönkre, bár még biztosan nem tudni. Én meg rögtön azon kezdtem aggódni, hogy most mindennek vége. De úgy néz ki, nekünk nincs végünk, csak az összes adatnak :) Lehet, hogy gonosz vagyok, de jobban féltettem magunkat, mint a gépét. Viszont most iszonyat lelkifurdalásom van, pedig nem tehetek róla, mert nem direkt vittem neki vírust.

2 megjegyzés:

  1. én most be vagyok jelentkezve rendszeres olvasónak?
    Mindjárt visszaolvaslak, mert időtlen idők óta nemtom megnyitni a blogspotot... :S
    de már sikerült :)

    VálaszTörlés
  2. Látom már visszajöttél, mint rendszeres olvasó :) amúgy nem tudom miért tűnhettél el..

    VálaszTörlés