Tavasz, megújulás, új élet, új blog. Pár napon belül kiderül belevágok-e. Bár már annyi ideje gondolkodok rajta, hogy végre bele kellene vágnom. De nem könnyű hátragyni a régit! Viszont úgy érzem meg kell tennem, mert most erre van szükségem.
"Mivel mindenki a maga módján látja a világot,
a maga módján éli meg a nehézségeit és a sikereit.
Tanítani annyi, mint megmutatni a lehetőséget.
Tanulni annyi, mint élni a lehetőséggel." (Paulo Coelho)
Jelen :-)
VálaszTörlés