Ez alatt a bő egy hónap alatt sokkal többet kaptam Tőle és sokkal többet tett értem Ő, mint az összes eddigi pasijaimat egybevéve... Apróságok, kis meglepetések, egy szál rózsák, figyelmességek, odafigyelés, törődés stb. Nem nagy dolgok, de annál többet jelentenek! Még mindig nem hiszem el, hogy mindez velem történik. Nekem sose járt ilyen pasi... de úgy tűnik, mégis valóság lehet :)
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)

maradjon így! :)
VálaszTörlés