2009. június 8., hétfő

Mint az öregek

Egyik nap azon nevettünk, olyanok vagyunk már mint az öregek. Beteg voltam, erre B. is elkapta tőlem, de persze csak akkor, mikor már meggyógyultam. Éppen emiatt már másfél hete más témánk sincs szinte, csak a nekem itt fáj, nekem ott fájt, ja nekem is úgy gyulladt be, lázad van még?, szedd ezt, az segít, nem én azt szoktam, az jobb, mit mondott az orvos?, fúj ezek a háziorvosok, nekem is antibiotikum, te milyen fajta gyógyszereket szedsz? és társai :) Ja és a naponta többszöri telefonok, hogy jobban van-e már, mert naná, hogy akkor lett beteg, mikor hazament és véletlenül sincs itt a közelemben :( Ja igen, ez meg volt a másink témánk, mennyire hiányzol stb. Eléggé egysíkú, mit ne mondjak, de holnap már itt lesz, jól lesz, minden visszatér a régi kerékvágásba, visszatérünk fiatal éveinkhez :P

2 megjegyzés:

  1. Kell egy gurulós szatyor, amit a buszon (az sztk-ba menet) rátehetsz mások lábára, szitkozódva, hogy "büdös kölkök, miért nem tudnak másik busszal iskolába menni"!

    VálaszTörlés
  2. Az még ráér bőven! Bevezetésnek egyelőre ennyi is elég volt :D

    VálaszTörlés