2009. május 14., csütörtök

Kiderült!

Kiderítettem, hogy mióta jövök be B-nek :)) A hivatalos verziója eddig az volt, hogy előző félévben gyakran összefutottunk buszon, mindig beszélgettünk kicsit, aztán utána jött minden hirtelen. Kinek mi a hirtelen, de hogy neki nem hirtelen jött, az biztos! Elszólta magát :D Mondta, hogy nézett iwiwen, de látta, hogy kapcsolatban vagyok, meg kinn voltak a képek azzal a szemüveges sráccal is, így hagyta annyiban, de most látta, hogy ki van írva egyedülálló, így gondolta, miért is ne. Szemüveges srác? Hm??? Aztán kapcsoltam! Az eljegyzős ex volt!!! Ne már. Ezek szerint két és fél éve már kinézett magának... ugyanis eljegyzős exes képet iwiwen csakis az egyetem első félévében láthatott! S ha tovább nézzük a dolgot, akkor is rég bejöttem neki, mikor szaktársex-szel kavartam. De két és fél év után lépésre szánta el magát. És milyen jól tette :D Viszont én előző félévig azt se tudtam róla, hogy létezik. Egyszerűen nem emlékszem rá az első két évből hiába erőltetem az agyam... most se. Ezt B-nek is megmondtam, lehet nem esett jól neki :)

1 megjegyzés: