Jövőhéten előjegyeznek a mandulaműtétre úgy fincsi nyári programként :( Valószínű elintézik, hogy altatásban menjen, de már ez ügyben is elbizonytalanodtam, szóval jöhet majd a pro és kontra lista. De aztán elkezdtem interneten utánanézni a dolgoknak és kiderült, hogy nem azon kellene aggódnom, hogy jajj altatás legyen vagy ne, mert a műtét az semmi ahhoz képest, ami utána jön! Aki már túlesett ezen felvilágosíthatna, hogy ez csak a szokásos magyar (internetes) mentalitás, hogy mindenről csak rosszat és riagossuk csak a másikat vagy tényleg annyira borzalmas? Ja és kiderült, minden eddigi bajomat (vese, szem stb) a mandulám okozta. Legalább megszűnnek a bajaim :D Ja és B. megígérte, hogy majd jön látogatni a kórházba, viszont hadakozik az altatás ellen, mondván, mi van, ha nem ébredek fel belőle? Szóval ő az altatás ellen van. De én meg inkább úgy fulladnék meg a saját véremben, hogy közben altatnak, legalább nem érzek semmit. Na jó, ez utóbbi vicc volt, de mégis.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)

ne olvass a neten betegségekről, mert tuti, hogy az összes tünetet felfedezed magadon! :D
VálaszTörlésén is az altatás mellett szavazok, majd gondolok rád, és jobbulást ;)
Én az altatás ellen. Ha nem altatnak el is kapsz majd érzéstelenítőt, tehát úgy sem fogsz semmit érezni.
VálaszTörlésNekem 13 éves koromban vették ki és nem altatásban..
VálaszTörlésNem egy leányálom, ami utána jön, de kibírható. :)
Hát én még mindig az altatás felé hajlok... Lehet, hogy ha ébren csinálják nem érzek semmit, de látok mindent, engem ettől ráz ki a hideg! Pipacs, hallottam én történeteket, hogy a gyerekek jobban viselik a mandulaműtétet meg a lábadozást mint a hisztis felnőttek xD De ha kibírható, akkor nem félek!
VálaszTörlés