2009. augusztus 18., kedd

Egy kicsit itthon is

Vasárnap estefele jöttem haza B.-től (vonat tömve szigetesekkel), de csak azért, hogy tegnap este fel tudjam venni a tárgyaimat. Igen, augusztus kellős közepére beraktak egy tárgyfelvételt, mikor mindenki nyaral, még a szerverkarbantartók is, szóval csodás! Ennek ellenére ilyen zökkenőmentesen még sose ment :D Valószínű a hallgatók zöme is nyaral és nem érnek rá ilyenekkel foglalkozni. Ma megyek Sopronba, vagyis amelle valahova, strandolunk, pasikat bámulunk és koktélozunk barátnőmmel, majd holnap jövök haza, de csak azért, hogy B. megjöjjön és menjünk is kertipartyzni, majd utána gólyatábor... hogy fogom én ezt bírni, abba még nem gondoltam bele :D Egyedül 20.-ka szabad, mennék is Laposra koktélozni, de B. úgy döntött kettesben akar lenni velem. Értem én, sűrű programok, sohase kettesben, de pont 20.-án? Hát szóval kettesben leszünk, ami félreértés ne essék, nagyon is jó lesz, de most nyüzsöghetnékem van! Emberek közé menni, társaságban lenni, ellazulni!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése