Utálom a távkapcsolatot! Legyen már vége, mert most jött el az a pillanat, amikor mindenbe beleképzelek mindent, amit nem kellene. Mint pl. most egy egy nappal arrébb rakott találkozásba. De lehet csak rossz napom van, nyűgös vagyok és mindenbe bele akarok kötni. Főleg B-be. Ne kérdezzétek miért, nincs oka, vannak ilyen dilis napok, de nagyon nem szeretem őket, mert tudom, hogy csak nekem van rossz napom, de még ez se hat. Bármit írt msn-n az nem tetszett, pedig magam is beismerem, hogy ugyanolyan volt mint eddig, nem írt semmi olyat, amibe bele kellene kötni, vagy amiért meg lehetne sértődni vagy amiért gyanút kellene fognom, stb.. Hiányzik nagyon! Igen, beismerem, rossz nélküle. Lenne már szeptember... Kiidegel az, hogy nincs itt velem. S őt is. Mondta. Ettől csak még rosszabb.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)

Kitartás! :)
VálaszTörlés