2009. augusztus 25., kedd

Összebútorozás

Összeköltözünk :)) Hirtelen ötlet, hirtelen elhatározás. Néha még meg-megijedek, hogy úristen mit csinálok, de aztán eszembe jut, milyen jó is lesz saját lakásban, kettesben, együtt és belekezdeni valami teljesen újba. Már várom, hogy elkezdjük berendezni a lakást és bevackoljuk magunkat oda! Az időpont január, de már most nekivágnánk. Igazából nem is tudjuk, hogy miért nem most rögtön, talán mert fél év együttlét után kicsit túl gyorsnak tűnne az egész. Legalábbis nekem. Szeretek biztosra menni :D Szóval megbeszéltük, hogy akkor 2010 új év, új élet. Addig lázasan tervezzük, milyen is legyen a lakás, mit hova hogyan milyen színben stb. Furcsa. Elérkeztem egy olyan életszakaszhoz, ami nekem is teljesen új. Mégis bele merek vágni és még tetszik is! Az lesz a legjobb pillanat, mikor B. felmondja az albérletét, én meg felmondok az albérlőmnek! Azt nem mondom, hogy nem fog görcsben állni a gyomrom :D

2 megjegyzés:

  1. Grat az elhatározáshoz és sok sok örömet a kivitelezéshez és az együttéléshez:)

    VálaszTörlés
  2. Köszi szépen! Meglesz, remélem :)

    VálaszTörlés